Menedżer sieci komputerowych

MENEDŻER SIECI KOMPUTEROWYCH

Program studiów oraz formy zajęć dostosowano do indywidualnych zainteresowań i potrzeb słuchaczy – zajęcia prowadzone są w małych grupach, umożliwiających słuchaczom efektywną komunikację w zespołach projektowych. W ramach studiów możliwe jest uzyskanie certyfikatu lokalnej Akademii CISCO i przygotowanie do uzyskania certyfikatu zawodowego CISCO: IT Essentials, CCNA Discovery, CCNA Exploration, CCNA Security. Studia adresowane są do osób z wykształceniem wyższym zajmujących się zawodowo lub interesujących się problematyką sieci komputerowych i chcących poszerzyć swoją wiedzę lub specjalizować się w zarządzaniu sieciami komputerowymi.

W programie studiów m.in.: systemy operacyjne i sieci komputerowe, kryptografia i mechanizmy bezpieczeństwa, podstawy i urządzenia transmisji danych, technologie sieciowe, projektowanie systemów i sieci komputerowych, zarządzanie systemami i sieciami komputerowymi, administrowanie serwerami www, zintegrowane systemy zarządzania infrastrukturą IT.

Czas trwania studiów: 2 semestry

Liczba godzin: 200

Informacje do pobrania: Menedżer sieci komputerowych

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x