Rekrutacja szkolenia

Programy szkoleń i kursów dokształcających powstają w wyniku współpracy z otoczeniem oraz stałej analizy potrzeb szkoleniowych, dzięki czemu są dostosowane do aktualnych wymagań pracodawców.

Organizujemy szkolenia:

  • otwarte: organizowane dla różnych odbiorców w zakresie tej samej tematyki;
  • zamknięte: organizowane dla pracowników jednego zakładu pracy, przedsiębiorstwa, samorządu, szkoły lub placówki oświatowej, zgodnie z przedstawionymi oczekiwaniami.

Szkolenia i kursy odbywają się w niewielkich grupach. Zajęcia mają formę warsztatów, z wykorzystaniem aktywnych metod nauczania (m.in. analiza przypadków, panele dyskusyjne, symulacje biznesowe, testy i ćwiczenia kierownicze). Kadrę trenerską stanowią doświadczeni pracownicy uczelni oraz praktycy z danej branży.

 

> AKTUALNA OFERTA SZKOLEŃ I KURSÓW <

 

WARUNKI UCZESTNICTWA

  • rejestracja on-line lub przesłanie drogą e-mailową do wybranego oddziału Formularz zgłoszeniowy (pdf)
  • dokonanie opłaty za szkolenie; opłatę wnosi się w całości przed rozpoczęciem szkolenia, ale po upewnieniu się w sekretariacie oddziału organizującego szkolenie, że liczba kandydatów gwarantuje jego uruchomienie. Więcej w zakładce FINANSE

OPŁATY

Opłatę wnosi się w całości przed rozpoczęciem szkolenia, ale po upewnieniu się w oddziale organizującym szkolenie, że liczba kandydatów gwarantuje jego uruchomienie.

Opłatę za szkolenie wnosi się na konto bankowe:

RADOM

DEUTSCHE BANK

69 1910 1048 2787 0481 9521 0001

MIELEC

ING

27 1050 1793 1000 0024 2519 4681

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

ING

26 1050 1793 1000 0024 2519 4699

SZKOLENIA NA ZAMÓWIENIE

Firmy mogą występować do Uczelni z prośbą o organizację szkoleń dla swoich pracowników. Zapotrzebowania na szkolenia należy przesyłać drogą e- mailową na wybrany adres:

RADOM

podyplomowe@wsh.pl

MIELEC

mielec@wsh.pl

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

piotrkow@wsh.pl

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x