Logopedia z emisją głosu (studia kwalifikacyjne)

LOGOPEDIA Z EMISJĄ GŁOSU (STUDIA KWALIFIKACYJNE)

Program jest skierowany do absolwentów kierunków nauczycielskich i pedagogicznych oraz osób, które chcą zdobyć uprawnienia do wykonywania zawodu logopedy i instruktora emisji głosu w placówkach szkolnych i służbach zdrowia, posiadających dobry słuch i nienaganną wymowę, a także filologów, pedagogów i psychologów. Podczas studiów słuchacze zdobywają kwalifikacje do pracy w charakterze logopedy, wiedzę i narzędzia niezbędne do diagnozowania zaburzeń mowy, prowadzenia zajęć terapeutycznych, korygowania wad mowy u dzieci.

W programie studiów m.in.: fonologia i fonetyka artykulacyjna, dyslalia, oligofazja, logorytmika, metody badań logopedycznych, elementy foniatrii i psychiatrii, afazja, dyzartria, schizofazja, praca logopedyczna z osobą autystyczną, rehabilitacja mowy i głosu osób po laryngoektomii, terapia w demencji, jąkanie – terapia i diagnoza.

Czas trwania studiów: 4 semestry

Liczba godzin: 600

Liczba godzin praktyk: 60

Informacje do pobrania: Logopedia z emisją głosu

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x