Analityk finansowy

ANALITYK FINANSOWY

W ramach studiów słuchacze zdobywają przygotowanie do wykonywania zawodu doradcy finansowego oraz prowadzenia własnej działalności gospodarczej w zakresie usług pośrednictwa finansowego, poznają kulturę organizacyjną liderów na rynku firm doradztwa finansowego w Polsce. Zajęcia prowadzone w formie warsztatów i wykładów oparte zostały na programie stanowiącym połączenie teorii i praktyki, wiedzy i umiejętności, zagadnień ekonomicznych i prawnych. Program adresowany jest do osób zainteresowanych podwyższeniem kwalifikacji w zakresie planowania i doradztwa finansowego kierowanego do określonych grup klientów i odbiorców usług instytucji finansowych.

W programie studiów m.in.: funkcjonowanie rynku finansowego, rachunkowość i sprawozdawczość finansowa, analiza finansowa, instrumenty rynku finansowego, inwestycje w nieruchomości, optymalizacja podatkowa, alternatywne formy inwestowania, zarządzanie portfelem inwestycji, analiza zachowań konsumentów, techniki rozmowy z klientem.

Czas trwania studiów: 2 semestry

Liczba godzin: 195

Informacje do pobrania: Analityk finansowy

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x