Rachunkowość i podatki

RACHUNKOWOŚĆ I PODATKI

Kierunek Rachunkowość i podatki to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy pragną zdobyć aktualną wiedzę i sprawnie poruszać się w najbardziej szczegółowych kwestiach rachunkowości i strategii podatkowych. Zajęcia prowadzone są zarówno przez teoretyków, jak również przez praktyków, w tym przez osoby, prowadzące własne biura rachunkowe. Wiedza i zdobyte umiejętności będą przydatne również przy prowadzeniu własnej działalności. Absolwenci kierunku mogą ubiegać się o pracę w biurach doradztwa podatkowego, biurach rachunkowych, urzędach kontroli skarbowej, pionach finansowo-księgowych przedsiębiorstw i izbach skarbowych.

W programie studiów m.in.: podstawy działalności gospodarczej, system podatkowy, rachunkowość finansowa, rachunkowość zarządcza, analiza sprawozdań finansowych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów z wykorzystaniem komputera, prowadzenie pełnej księgowości (księgi podatkowe), podatki bezpośrednie i pośrednie, prawo celne i dewizowe.

Czas trwania studiów: 2 semestry

Liczba godzin: 200

Informacje do pobrania: Rachunkowość i podatki

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x