Psychologia w biznesie

PSYCHOLOGIA W BIZNESIE

Program studiów skierowany jest głównie do przedstawicieli biznesu, pracujący w różnego rodzaju obszarach, m. in. zarządzaniu personelem, zarządzaniu marketingowym, reklamie, mediach społecznościowych, właścicieli firm, podejmujących decyzje w różnych obszarach zarządzania. Program studiów daje możliwość pogłębienia umiejętności budowania zespołu, zarządzania stresem oraz konfliktem w organizacji, zdobycia wiedzy o wpływie rozwoju osobistego na rozwój zawodowy, jak również o projektowaniu szkoleń, technikach i metodach rekrutacji i selekcji pracowników, budowaniu wizerunku personalnego.

W programie studiów m.in.: podstawy psychologii społecznej, budowanie zespołu, przywództwo, warsztaty komunikacyjne z elementami obsługi klienta, zarządzanie konfliktem i zmianą, sztuka podejmowania decyzji, psychologia reklam, negocjacje w biznesie, motywowanie pracowników, rozwój osobisty a rozwój zawodowy.

Czas trwania studiów: 2 semestry

Liczba godzin: 180

Informacje do pobrania: Psychologia w biznesie

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x