Działalność gospodarcza na Ukrainie i rynkach wschodnich – aspekty praktyczne

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA NA UKRAINIE I RYNKACH WSCHODNICH – ASPEKTY PRAKTYCZNE

Celem studiów jest zapoznanie słuchaczy z praktycznymi aspektami prowadzenia działalności gospodarczej na Ukrainie, z uwzględnieniem ryzyka związanego z prowadzeniem w tym kraju inwestycji oraz metod jego minimalizowania. Słuchacze zostaną przygotowani do samodzielnego sporządzania dokumentów związanych z działalnością gospodarczą na terytorium Ukrainy  oraz skutecznego nadzoru nad procesem ich przygotowywania. Program studiów kształtuje kompetencje związane z rozpoznawaniem zachowań partnerów biznesowych, komunikowaniem się z otoczeniem gospodarczym i prawnym organizacji oraz utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych.

W programie studiów m.in.: kodeks gospodarczy i system podatkowy Ukrainy, uwarunkowania prowadzenia działalności gospodarczej, wybór formy opodatkowania, rejestracja przedstawicielstw zagranicznych podmiotów, kodeks pracy, procedura bankructwa, aspekty praktyczne prowadzenia biznesu na rynku rosyjskim, wpływ kultury na funkcjonowanie biznesu.

Czas trwania studiów: 2 semestry

Liczba godzin: 180

Informacje do pobrania: Działalność gospodarcza na Ukrainie i rynkach wschodnich – aspekty praktyczne

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x