Zarządzanie nieruchomościami

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Program studiów adresowany jest do osób zajmujących się dziedziną nieruchomości, m.in.: developerów, pracowników spółdzielni mieszkaniowych, administratorów, właścicieli i pracowników wspólnot mieszkaniowych oraz biur nieruchomości. Studia przygotowują do wykonywania czynności mających na celu zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości, bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji oraz podejmowania decyzji w zakresie zarządzania wartością nieruchomości w oparciu o ustaloną zarządzania.

W programie studiów m.in.: ekonomika rynku nieruchomości, marketing rynku nieruchomości, prawne i finansowe aspekty prowadzenia działalności w zakresie zarządzania nieruchomościami, zarządzanie dokumentacją, techniczne utrzymanie nieruchomości, zarządzanie najmem, doradztwo w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Czas trwania studiów: 2 semestry

Liczba godzin: 220

Informacje do pobrania: Zarządzanie nieruchomościami

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x