Zarządzanie w służbach mundurowych

ZARZĄDZANIE W SŁUŻBACH MUNDUROWYCH

Studia adresowane są do kadry kierowniczej wszystkich szczebli i funkcji oraz specjalistów z jednostek administracji publicznej odpowiedzialnych za porządek i bezpieczeństwo. Celem studiów jest pogłębienie wiedzy teoretycznej w zakresie problematyki organizacji i zarządzania w strukturach bezpieczeństwa publicznego oraz udoskonalenie umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi. Studia ukierunkowane są na zaznajomienie słuchaczy z aktualnym stanem wiedzy na temat problematyki zarządzania oraz metodami i narzędziami stosowanymi w praktyce zarządzania.

W programie studiów m.in.: zarządzanie strategiczne, zarządzanie logistyczne, współczesne kierunki zarządzania zasobami ludzkimi, psychologiczne aspekty zarządzania ludźmi, przywództwo i kierowanie zespołem, kontrola i nadzór w organizacji, zarządzanie wynikami pracy, kierowanie konfliktem w organizacji.

 

 

Czas trwania studiów: 2 semestry

Liczba godzin: 180

Informacje do pobrania: Zarządzanie w służbach mundurowych

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x