Business English

BUSINESS ENGLISH

Studia przygotowują do funkcjonowania w anglojęzycznym środowisku biznesowym i mogą służyć jako przygotowanie do egzaminu z angielskiego języka biznesowego English for Business oferowanego na całym świecie przez Londyńską Izbę Przemysłowo-Handlową. Program skierowany jest do osób z dobrą znajomością ogólnego języka angielskiego, zainteresowanych podniesieniem swoich umiejętności w tym obszarze języka angielskiego oraz osób planujących rozpoczęcie pracy w firmach, w których potrzebna jest znajomość języka biznesowego.

W programie studiów m.in.: Business Writing: podstawowe zasady pisania listów handlowych, korespondencja służbowa, korespondencja handlowa, Business Skills: język prezentacji, narad, negocjacji, konferencji, rozmów telefonicznych oraz kontaktów służbowych, zagadnienia translacji: cechy charakterystyczne jezyka specjalistycznego, tłumaczenie tekstów języka biznesu.

 

 

Czas trwania studiów: 2 semestry

Liczba godzin: 180

Informacje do pobrania: Business English

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x